Klacht: Welkomstgeschenk niet ontvangen!

Jolanda 69 op 16 mei 2023 over Vriendenloterij in de categorie Loterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Loterijen
Status Nieuwe klacht
Datum 16 mei 2023

Een klant van de VriendenLoterij heeft herhaaldelijk contact opgenomen omdat hij zijn welkomstgeschenk, toegangskaarten voor een Dierenpark, niet heeft ontvangen. Ondanks de belofte dat dit binnen 4 tot 6 weken per post zou komen, heeft hij tot nu toe niets ontvangen.

Mijn Klacht:

Ik heb meerdere keren contact opgenomen met de VriendenLoterij omdat ik mijn welkomstgeschenk niet heb gekregen. VriendenLoterij blijft maar aangeven dat ik dit binnen 4 a 6 weken via de post zou krijgen dit is niet gebeurd. Tot op heden heb ik nog steeds niks via de post ontvangen het gaat om toegangskaarten voor een Dierenpark naar keuze.

Gewenste Oplossing:

Ik wil graag mijn welkomstgeschenk toegangskaarten voor een Dierenpark naar keuze.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Vriendenloterij

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Vriendenloterij nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Jolanda 69
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM