Klacht: Safaripark Beekse Bergen

Karlijn d. Raadt op 03 januari 2023 over Vriendenloterij in de categorie Loterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Loterijen
Status Nieuwe klacht
Datum 3 januari 2023

Een deelnemer aan de Vriendenloterij heeft een klacht ingediend over het niet ontvangen van een welkomstgeschenk, dat bestond uit een prijs voor een bezoek aan Safaripark Beekse Bergen. Ondanks dat de inleg is geïncasseerd, heeft de deelnemer het geschenk niet ontvangen en is de actie inmiddels verlopen.

Mijn Klacht:

Ik zou nog een welkomstgeschenk krijgen voor mijn deelname bij de vriendenloterij. Ik had toen een prijs uitgekozen voor een dierenpark naar keuze naar Safaripark Beekse Bergen maar helaas heb ik deze niet ontvangen ondanks dat er wel inleg is geïncasseerd. De actie is inmiddels nu ook verlopen.

Gewenste Oplossing:

Dat ik mijn welkomstgeschenk vooralsnog krijg namelijk 4 toegangskaarten voor Safaripark Beekse Bergen.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Vriendenloterij

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Vriendenloterij nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Karlijn d. Raadt
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM