Klacht: ingetrokken betaling moet wel betalen?

jbentum op 24 juli 2017 over Vriendenloterij in de categorie Loterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Loterijen
Status Open
Datum 24 juli 2017

Een consument heeft een abonnement afgesloten bij de Vriendenloterij na misleidende reclame, waar hij zich niet van bewust was. Hij ontvangt nu een incassobrief en vraagt om zijn lotnummer en uitslagenlijst, aangezien hij wil weten of hij iets heeft gewonnen. Eerder heeft hij al contact opgenomen over deze informatie.

Mijn Klacht:

Op misleidende reclame ben ik in een abonnement terechtgekomen, waar ik echter niets van wist. Nu krijg ik een incassobrief om wel te betalen. Hierover is ook al gebeld. Als ik moet betalen heb ik ook recht om mijn lotnummer te weten en een uitslagenlijst of ik iets heb gewonnen. Op dit laatste zit ik te wachten en heb er ook al eerder naar gevraagd.

Gewenste Oplossing:

Als ik boven gestelde klacht beantwoord krijg.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Vriendenloterij

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Vriendenloterij nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM