Klacht: Het leuren met loten

Ronny1813 op 19 oktober 2014 over Vriendenloterij in de categorie Loterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Loterijen
Status Open
Datum 19 oktober 2014

Een klant van de Vriendenloterij heeft herhaaldelijk ongewenste post ontvangen met aanbiedingen voor loten en heeft nu ook een vertegenwoordiger aan de deur gehad die loten probeerde te verkopen. De klant wijst erop dat deze praktijken niet toegestaan zijn en beschouwt ze als misleidende reclame.

Mijn Klacht:

Heb al vele malen post gehad met de felicitaties en of je maar even loten wil kopen. Kennelijk werkt deze ( ilegale) truuk niet meer voldoeden want vandaag kwam er iemand aan de deur leuren met loten. Ook niet toegestaan. Dus aan alle loterijen het is niet toegestaan om misleidende reclame te doen en ook niet om met loten te leuren.

Gewenste Oplossing:

Stoppen met misleiding en leuren.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Vriendenloterij

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Vriendenloterij nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM