Klacht: Geen 15,00 ontvangen per lot.

Ik ben er ingetrapt op 01 november 2017 over Vriendenloterij in de categorie Loterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Loterijen
Status Open
Datum 1 november 2017

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Als ik een lot zou kopen,kreeg ik gegarandeerd 15,00 per lot uitbetaald,nu wordt er sinds1 november 3x 13,50 afgeschreven,en vandaag 31 okt,is er 2x 13,00 af jullie komen jullie mooie beloftes niet waar,mensen die het al niet zo breed hebben,warm laten lopen door die mooie praatjes van jullie,schandalig is het!
Ik wil mijn beloofde 3×15,00 terug!die ik eigenlijk al zelf betaald heb,oplichters,!oplichters is geen scheldwoord.
Mvg,anna

Gewenste Oplossing:

Ben totaal niet tevreden,jullie schrijven geld af,en waarvoor?

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Vriendenloterij

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Vriendenloterij nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM