Klacht: Gebeld worden om loten te kopen

kemorban op 01 augustus 2014 over Vriendenloterij in de categorie Loterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Loterijen
Status Open
Datum 1 augustus 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb een keer een “gratis” lot gekregen en me aangemeld. Nadat er geld afgeschreven werd voor een volgende lot, heb ik me met veel moeite afgemeld en ook duidelijk gemaakt dat ik nooit meer benaderd wilde worden. Toen kreeg ik te horen dat ik me maar bij bel me niet register moest melden. Zij wilden mij niet uit hun bestand verwijderen. Ondanks het feit dat ik geregistreerd sta bij bel me niet register en duidelijk gezegd had dat ik niet meer benaderd wilde worden, hebben ze mij toch weer gebeld. En de beller blijft doordrammen nadat ik gezegd had dat ik geen belangstelling heb. Ik heb maar de verbinding verbroken.

Gewenste Oplossing:

Zodra ik te horen krijg dat ze mijn gegevens uit hun bestand verwijderd hebben en ik nooit meer door de vrienden loterij op welke manier ook benaderd word

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Vriendenloterij

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Vriendenloterij nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM