Klacht: Dagje uit naar keuze

Adevr op 28 januari 2018 over Vriendenloterij in de categorie Loterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Loterijen
Status Open
Datum 28 januari 2018

Amanda de Vries heeft gekozen voor een cadeau van de Vriendenloterij, specifiek een dagje uit naar keuze, zoals een pretpark of dierentuin. Bij ontvangst van de brief ontdekte zij echter dat er slechts één dierentuin en geen pretparken beschikbaar zijn, wat haar teleurstelling veroorzaakte.

Mijn Klacht:

Ik kon kiezen uit mijn cadeau en heb gekozen voor dagje uir naar keuze dat kon zijn dierentuin pretpark.
Nu heb ik de brief binnen en er staat niet 1 pretpark ip en maar 1 dierentuin. Had me er zo op verheugd een dagje naar een pretpark te kunnen met mijn gezin. En dan is niet eena alles beschik baar .
Met vriendelijke groet amanda de vries

Gewenste Oplossing:

Als ons aangeboden word wat beloofd word

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Vriendenloterij

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Vriendenloterij nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM