Klacht: 120 welkomstcadeau

Benschop op 04 januari 2017 over Vriendenloterij in de categorie Loterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 3.0/10 ★★☆☆☆
Categorie Loterijen
Status Open
Datum 4 januari 2017

Een klant van de Vriendenloterij uit zijn onvrede over het welkomstcadeau van 120 euro, dat volgens hem niet bruikbaar is. Hij merkt op dat het tegoed alleen besteed kan worden aan cadeaubonnen van 10 euro, uitstapjes en boeken, wat hij als teleurstellend ervaart. De klant overweegt om zijn deelname aan de loterij stop te zetten.

Mijn Klacht:

Wat een vreemde manier van klanten lokken.. je krijg een tegoed van 120 euro.. maar je kan het nergens besteden.. alleen cadeau bonnen van 10 euro een uitstapje en boeken..

Echt belachelijk…ga maar stop zetten die vrienden loterij

Gewenste Oplossing:

Als je die 120 euro echt kan besteden...

Beoordeling 3/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Vriendenloterij

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Vriendenloterij nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM