Mijn Klacht:
Geachte mevrouw of meneer,
De makkelijkste als toevoeg de laatste email wat ik heb naar mijn vve beheer gestuurd, er is een goede samenvatting.
Beste heer Visser,
Ik heb meerdere keren gebeld en meerdere keren e-mail gestuurd naar VPA schade afdeling. Uiteindelijk heb ik een klacht ingediend. Update 11 februari zonder authoricaties en conclusie is dat ik nu 2 maanden verder ben en van de ene naar de ander ben gestuurd of verwijzen ze me door naar een andere afdeling zodat zij er zelf vanaf zijn. Het is dus zinloos om blijkbaar een klacht in te dienen. Zo vertraagd u alleen maar het proces.
İvm waterlekkage moest ik een exper laten komen voor onderzoek. De oorzaak is inmiddels door een loodgieter lekdetectie expert B.V. vastgesteld. Zie bijlage
Ik voel me belazerd door lekdetectie expert B.V. Hij adviseerde mij om syphone / afvoerput / douchecabine van de douche te vervangen en lekkage te herstellen. ( volgens loodgieter lag het aan voegsel ivm tegel op tegel ) Hierdoor heb ik kosten gemaakt en het hele bad gerenoveerd.
Ik ben woonverzekerd bij ING, CED is bij betrokken in huis om de oorzaak, omvang en toedracht van een schade vast te stellen, en het uitslag van rapportage door zullen geven aan mijn woonverzekering. Zie bijlage
Na renovatie zag ik toch vocht aan mijn muur. Oorzaak van de waterlekkage is dus nog niet aangepakt. Dat betekent dat de loodgieter lekdetectie expert B.V. mij verkeerd heb ingelicht. Het lag helemaal niet aan de syphon / afvoerput / douchecabine slecht voeg of kit, maar die verkeerd is gebouwd aan de waterleiding in muur die gescheurd / gebroken is hoe je het ook mag noemen. ( dit is geconstanteerd door CED verzekering expert. Leidingen in de wand behoort niet bij woonverzekering valt niet onder de dekking ) Zie bijlage
VVE is hier 100% aansprakelijk hiervoor. Heb mijn onderhoudscontract ook doorgenomen en is niet vermeld dat ik hier verantwoordelijk voor ben.
Als laatst heb ik een e-mail ontvangen van de schade afdeling, dat de probleem van de eigenaar is , daarna geen reactie meer op mijn bericht en is er geen contact meer.
İk voel me genaaid en krijg het gevoel dat de verzekeringen of VVE altijd een reden vinden om niet uit te hoeven keren en ik vraag me af waarom ik verzekerd ben. İk krijg het idee da VVE niet goed op de hoogte is van wat onder welke verzekering valt en je daarom maar doorverwijzen naar een ander zodat zij er zelf vanaf zijn.
Hoop dat iemand mij kan helpen en mij kan vertellen wat VVE of VERZEKERING wil horen om zich verantwoordelijk te voelen om schade te betalen? Het is voor mij ondenkbaar. Ik heb zelf al de verbouwing van mijn badkamer betaald die onnodig is geweest en er eigenlijk niet bij hebben.
Bekijk het probleem ook een van andere kant ( mijn kant ) Wat doe jij als het niet lekker loopt het doel maar niet wordt bereikt of het aantal klachten maar niet afneemt ? Grote kans dat je op zoek gaat naar de oorzaken van het probleem en dat is niet zo gek toch. İk zoek mijn rechten op
Heb nogmaals contact opgezocht met CED verzekering expert of ze mijn situatie opnieuw willen bekijken. Bijdeze als klacht
Ik spreek jullie er niet op aan, maar de gene die over die opdrachten gaat. Als jullie daar niet over gaan, is mijn klacht ( vanzelfsprekend ) niet voor jullie bestemd. Dus dan hoef je je ook niet aangesproken te voelen. Ik zal mijn klacht voortzetten naar KIFID (klachteninstituut financiële dienstverlening).
Tot uw beschikking heeft u al mijn benodigde documenten die voor mijn situatie van toepassing zijn al in uw bezit. Toch zal ik voor zekerheid u het nogmaals toevoegen als bijlage
Ik hoop zo snel mogelijk goed nieuws te horen !
Gefrusteerde verzekerde
dossier nummer: 123456789
Szabolcs Kelemen
06 55142523
Ik hoor het graag alle advies en/of zeker help om voor mijn schade en onverwachte kosten niet naar feit brengen mij.
Met vriendelijke groeten
Szabolcs Kelemen
Gewenste Oplossing:
Geachte mevrouw of meneer,
Ik zal tevreden zijn als de reparatie, de herstelkosten en de gevolgd schade waar ben ik zelf als eigenaar van de appartement geen verantwoord heb, dat hoef ik niet zelf kosten laten maken.
Het is in dit geval een lekte waterafvoer leiding, wat heeft de wand en de vloer erg vochtig gezet in de tijden.
Ik heb heel de badkamer door een verkeerde rapport op een kost van €7.562,50 gesloopt en opnieuw gebouwd. Dat is ook erg zonde, maar ik weet deze ook niet hoever kan ik bijvoorbeeld aansprakelijk brengen Lekdetectie Expert B.V. omdat als hij vindt het juiste oorzaak wan de lekkage gelijk, dan haal ik niet de badkamer uit. allen de lekkende leiding vervangen, wand herstellen en de vloer vernieuwen wat kost nu sowieso €3.932,00 anders blijven wij hier leven met lekkende waterafvoer leiding en beperkte watergebruik.
Ik ga tevreden worden als ik waar rechtop heb krijg ik help om de situatie oplossen.
Alvast bedankt uw moeite
Met vriendelijke groeten
Szabolcs Kelemen


