Klacht: volvo xc60 start niet

p.c. sanders op 03 november 2021 over Volvo Nederland in de categorie Automerken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Automerken
Status Open
Datum 3 november 2021

Een klant heeft problemen met zijn Volvo XC60, die sinds zondag niet meer start. Na contact met Volvo Hilversum en het inschakelen van Volvo Assistance, werd de auto naar de garage vervoerd, maar het probleem bleef onopgelost. De klant heeft meerdere keren gebeld voor updates, maar kreeg geen duidelijke informatie over de status van de auto.

Mijn Klacht:

L.S.

Maandag 25 oktober om 8.00 heb ik Volvo Hilversum gebeld omdat mijn Volvo sinds zondag niet meer wilde starten. Daar werd mij verzocht Volvo Assistence te bellen omdat ik via mij Volvo Card daar gratis recht op heb.
ANWB binnen een half uur gekomen, maar kon het probleem niet vinden. Zij hebben gebeld voor vervoer naar mijn garage Volvo Hilversum. (12.30)
Eerder keurig gebeld door Volvo Assistence of ik keurig was geholpen.
Tegen 17.00 Hilversum gebeld met vraag of mijn Volvo wel was aangekomen, zo ja wanneer hij weer gereed was om op te halen.
De auto stond nog buiten, wilden ze de volgend dag naar kijken.

Dinsdag 26 oktober rond 14.30 gebeld. Ze hadden het probleem nog niet gevonden. Ik zou de volgend dag teruggebeld worden.

Woensdag 27 oktober: geen bericht

Donderdag 28 oktober heb ik  gebeld en geïnformeerd over het probleem en de slechte communicatie en gevraagd of hij dit proces wilde bewaken en mij kon meedelen wat er aan de hand was. Uurtje later door de monteur gebeld dat het nog steeds niet duidelijk was. Er was inmiddels wel een accu vervangen??? Auto zou zeker niet morgen klaar zijn, misschien ergens volgende week.

Vrijdag 29 oktober kreeg ik bericht om 14.15:
Goedemiddag,
We zullen nog wat metingen doen i.o.v Volvo helpdesk.
Als deze oké zijn dan moeten we remregeleenheid vervangen, alleen moet deze uit Zweden komen wat een paar dagen duurt.
Mijn collega zal maandag weer even contact opnemen.
M.v.g.

Mijn reactie:
Dank voor je info. Maar is dit niet heel uitzonderlijk wat hier allemaal plaatsvindt voor een nog jonge auto? Voor mij nog steeds heel onduidelijk wat hier gebeurt, en naar ik mag aannemen dat dit onder garantie valt. En was het dan niet van Volvo Hilversum, omdat dit zolang ging duren het aanbod van een vervangauto mogelijk? Prettig weekend.
Wat heeft een remregeleenheid te maken met het niet willen starten?

Vanmiddag om ca. 16.30 weer een telefoontje van de monteur dat ze er nog steeds niet achter waren wat het probleem is!!
Ik begrijp best dat dit een uitzonderlijke situatie is en heb daar alle begrip voor, maar verwacht toch wel een daarbij behorende service.

Hierbij dus mijn dringend verzoek om een vervangauto (toch geen onredelijke vraag, maar had Volvo Hilversum toch minimaal zelf moeten aanbieden) maar ook de onbeantwoorde vraag over de garantie?

Ik heb van 1971 tot en met februari 2018 altijd RENAULT gereden, met altijd perfecte service bij pech. Ik mag dit toch zeker óók van Volvo verwachten? U zult begrijpen dat ik teleurgesteld ben ik de zeer slechte communicatie en de matige service naar mij als klant.
In afwachting van een spoedige reactie,

 

Gewenste Oplossing:

minimaal vervangauto en toezegging garantie

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Volvo Nederland nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door p.c. sanders
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM