Klacht: NIET WORDEN GEHOLPEN IVM GEEN ONDERHOUD BIJ DEALER!

Deger op 28 juni 2024 over Volvo Nederland in de categorie Automerken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Automerken
Status Open
Datum 28 juni 2024

Een klant van Volvo Nederland heeft herhaaldelijk geprobeerd contact op te nemen, maar ontvangt geen reactie. Na het inplannen van een afspraak voor het vervangen van remvloeistof en het repareren van een zonnescherm, werd hem meegedeeld dat hij niet geholpen kon worden omdat hij niet al zijn onderhoud bij de vestiging in Vlaardingen had laten uitvoeren. De klant ervaart dit als onvriendelijk en onprofessioneel, en vindt het onacceptabel dat er onderscheid wordt gemaakt tussen klanten.

Mijn Klacht:

Ik probeer al drie dagen contact met u op te nemen. Ondanks meerdere beloften om teruggebeld te worden, heb ik helaas nog steeds geen reactie ontvangen. Uiteindelijk heb ik via uw website een afspraak ingepland voor het vervangen van remvloeistof en het repareren van een niet-werkend zonnescherm.

Tot mijn teleurstelling werd mij verteld dat ze mij niet kunt helpen omdat ik niet al het onderhoud bij vestiging Vlaardingen heb laten uitvoeren, terwijl ik wel een afspraak had ingepland via de website. Dit vind ik uiterst onvriendelijk en onprofessioneel. Het lijkt erop dat er onderscheid wordt gemaakt tussen klanten die wel en niet geholpen kunnen worden, wat ik onbegrijpelijk en onacceptabel vind.

Gewenste Oplossing:

Ik wil gewoon op de afspraak die ik heb gemaakt langs komen en dat mijn remvloeistof word vervangen en na gecheckt wordt wat de probleem is van mijn zonnescherm!

Ook dat er excuus word aangeboden dat ik zo waardeloos word behandeld.

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Volvo Nederland
Download hier uw brief

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Volvo Nederland

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Volvo Nederland nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Deger
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM