Mijn Klacht:
Beste Volkskrant,
Mijn naam is Luc, een al twee jaar tevreden lezer van jullie krant.
Alhoewel ik de papieren versie nog steeds prefereer zijn we in ons huis volledig geabonneerd, wat betekent dat we ook toegang hebben tot alle artikelen op de app voor Android.
Nu zag ik onlangs een mooi reclamespotje van jullie app op tv langskomen, wat een Guardian-ekse indruk gaf van jullie nieuwe app (heel positief!). Ik downloadde de app een jaar geleden maar gebruik hem eigenlijk maar af en toe.
Dit komt omdat, los van dat de app erg strak oogt, hij op gebruikersvriendelijk en intuïtief gebied nogal wat te wensen overlaat. Dit zijn een paar tips voor het verbeteren van jullie app:
1. Haal de (irritant knipperende) reclames weg tussen de teksten. Ookal leest iemand een artikel op een smartdevice, dan wil dat nog niet zeggen dat hij niet wat rust voor zijn ogen wil. Reclame op een betaalde app is één, maar zulke Las Vegas achtige banners als die van Q-Music zijn gewoonweg afleidend, onaantrekkelijk en bovendien stimulerend voor epilepsieaanvallen. En nogmaals: ookal is de app zelf gratis, zodra je inlogt op je betaalde account zou je gewoon moeten kunnen genieten van een reclameloze dienst.
2. Fix de crashes!
Ik had me opgegeven voor het ontvangen van groot nieuws, maar letterlijk elke keer als ik een melding ontving en ik erop klikte, kreeg ik de melding dat ‘Volkskrant is gestopt’. Dit doet een beetje denken aan een amateuristische app en het is gewoon haaruitrekkend irritant.
Sorry als ik wat bot overkwam; ik ben een groot fan van De Volkskrant en probeer sinds mijn vijftiende elke ochtend te lezen, dus het leek me niet meer dan gepast om jullie te wijzen op een paar dealbreaking problemen met de toch niet meer zo heel nieuwe app. Ik hoop dat jullie wat in consideratie nemen. Bedankt voor de aandacht!
Fijne dag,
Luc Boeren.
Gewenste Oplossing:
Lees bovengenoemde klacht aub.

