Klacht: ongevraagd post op naam

05 op 09 september 2022 over Volkskrant in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Volkskrant
Status Nieuwe klacht
Datum 9 september 2022

Een abonnee van de Volkskrant ontvangt ongevraagd post van DPG Media, het moederbedrijf, zonder toestemming te hebben gegeven voor het delen van zijn gegevens. Ondanks meerdere pogingen om contact op te nemen en de klacht te verduidelijken via de chat, ervaart de abonnee frustratie omdat zijn klacht niet wordt begrepen. De abonnee is boos over het delen van zijn persoonlijke gegevens en het gebrek aan mogelijkheden om zich uit te schrijven.

Mijn Klacht:

Ik krijg ongevraagd post op mijn naam van DPG, waar ook de Volkskrant onder valt. Ik heb hier nooit toestemming voor gegeven. Ik heb geprobeerd contact te zoeken, via de chat. Daar moet ik kiezen uit drie opties. Deze betreffen niet mijn klacht. Ik heb meerdere keren geprobeerd mijn klacht te schrijven,aar dat wordt ‘niet begrepen’. Ik ben heel boos. Ik heb een digitaal abonnement op de Volkskrant. Het blijkt nu dat mijn naam en huisadres worden gedeeld met DPG. In dit geval een soort reklame om een ander abonnement bij alle aangesloten bladen/kranten enz te nemen. Ik kan dan naar ‘Ga naar kiosk.nl/nazomer. Nergens kan ik mij uitschrijven. Nergens is een telefoonnummer, nergens een mailadres. Wat is dit voor schaamteloosheid om mijn persoonlijke gegevens zo maar te delen? Ik ben al jaren aangemeld bij bel me niet, ook voor ongevraagd drukwerk. Ik krijg nooit meer iets.
En dus schrijf ik u. Ik ben lange periodes in het buitenland en heb mijn post tot een minimum beperkt om mijn buur geen werk te bezorgen.

Gewenste Oplossing:

Mij uitschrijven bij deze verkapte reklame. Ik wil geen ongevraagde post. Ik heb mijn digitale krant. Verder niks.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Volkskrant

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Volkskrant nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door 05
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM