Klacht: mijn moeder (90) kan de krant niet meer lezen, abonement kan niet worden opgezegd

Désirée van der Linden op 26 oktober 2015 over Volkskrant in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Volkskrant
Status Open
Datum 26 oktober 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Mijn moeder van 90 jaar heeft in augustus een abonnement genomen op de Volkskrant omdat ze deze krant beter vond dan De Gelderlander. Helaas blijken haar ogen in de laatste maanden erg achteruit te zijn gegaan waardoor zij het in de Volkskrant gebruikte lettertype niet goed meer kan lezen.
Daarom heb ik geprobeerd om dit abonnement op te zeggen. Nu hoorde ik van een medewerker van de lezersservice dat zij een abonnement voor twee jaar heeft afgesloten. Bij navraag bleek moeder zich hiervan niet bewust te zijn geweest.
De medewerker stelde dat de enige mogelijkheid om dit op te lossen een overzetting van het abonnement naar mijn adres zou zijn. Naar mijn mening zou de krant zich in dit geval wel wat flexibeler kunnen opstellen en een aanbod doen waarbij mijn moeder een deel van de kosten die de krant door haar opzegging mis zal lopen, zal vergoeden of kan overstappen naar een ander abonnement met een kortere looptijd. Duidelijk is dat het mijn moeder niet ging om de aanbieding. Zij dacht dat het om een gewoon abonnement ging.

Gewenste Oplossing:

Ik zou tevreden zijn wanneer haar b.v. een aanbod gedaan zou worden om de krant b.v. vanaf augustus 2015 t/m januari 2016 tegen het volle tarief te betalen en het abonnement daarna te beëindigen. In die periode zou de krant evt. naar mij kunnen worden doorgestuurd.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Volkskrant

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Volkskrant nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM