Klacht: GEEN krant ontvangen

Helen Meijer op 21 november 2022 over Volkskrant in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Volkskrant
Status Nieuwe klacht
Datum 21 november 2022

Een abonnee van de Volkskrant heeft in de week van 14-19 november slechts op maandag en woensdag de krant ontvangen. Na meerdere telefoontjes over het uitblijven van de krant, kreeg de abonnee te horen dat het abonnement een dag werd opgeschoven, maar dit leidde niet tot ontvangst van de krant. De abonnee vraagt naar de herkomst van de krant in Aalsmeer, zodat hij deze zelf kan ophalen.

Mijn Klacht:

In de week van 14-19 november hebben wij alleen maandag en woensdag een krant ontvangen, de andere vier dagen heb ik telefonisch gemeld en steeds krijg ik te horen dat het abonnement 1 dag wordt opgeschoven. Dat is heel leuk, maar we hebben liever een krant.
Vandaag heb ik getracht een krant te kopen maar ook dat is niet gelukt. Blijkbaar zijn wij niet de enigen waar de krant is weggebleven.
Dus mijn vraag is of u mij kunt vertellen waar mijn krant in Aalsmeer vandaan komt, dan kan ik vanaf maandag de krant zelf gaan halen.

Gewenste Oplossing:

1. Als de krant heel gauw weer gewoon wordt bezorgd.
2. Als ik weet waar ik zelf de krant kan ophalen in geval hij niet wordt bezorgd.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Volkskrant

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Volkskrant nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Helen Meijer
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM