Klacht: Geen krant en geen contact!!

Wendy Young op 23 februari 2014 over Volkskrant in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Volkskrant
Status Nieuwe klacht
Datum 23 februari 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Sinds twee weeken heb ik een zaterdag-plus-abonnement op de Volkskrant. De teleurstelling is groot dat al de twééde zaterdag, de krant niet bezorgd wordt! En nog erger wordt het als er geen enkele sprake blijkt te zijn van contact of nabezorging! Je krijgt bij de bezorgservice een bandje dat je betaling met één week wordt opgeschoven. Wat heb ik daaraan: ik wil vandaag de krant! En de Klantenservice is – surprise! – gesloten… Waardeloos! Zou geneigd zijn de boel gelijk weer op te zeggen… Wendy Young

Gewenste Oplossing:

Als ik gewoon op zaterdagmorgen die krant op de mat vind. En als de Volkskrant aan nabezorging zou doen. En minimaal bereikbaar zou zijn voor een gesprek!

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Volkskrant

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Volkskrant nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM