Klacht: Geachte dames en heren

veltman46 op 03 februari 2012 over Volkskrant in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 3 februari 2012
Reactie van het bedrijf:

Beste abonnee, Bedankt voor uw bericht. Wij stellen het op prijs dat u de moeite hebt genomen om ons te melden dat uw krant niet goed bezorgd wordt. Namens de Volkskrant willen wij u hiervoor onze welgemeende excuses aanbieden. Uw...

Bedrijf Volkskrant
Status Opgelost
Datum 3 februari 2012

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ondanks het feit dat ik elke moet bellen voor de dagelijkse bezorging wordt hier op geen enkele wijze aandacht aangegeven. Inmiddels al enkele dagen helmaal geen krant, dagelijks telefonisch contant met steeds hetzelfde verhaal “we nemen uw klacht serieus”, maar eer gebeurt niets

Gewenste Oplossing:

dagelijkse bezorging van de krant zonder te bellen behoudens een keer dat er sprake is van overmacht

Bericht van Robin van Klacht.nl

14 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Volkskrant in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

14 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Volkskrant een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Volkskrant

Heeft op 03 februari 2012 om 16:10 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste abonnee,

Bedankt voor uw bericht. Wij stellen het op prijs dat u de moeite hebt genomen om ons te melden dat uw krant niet goed bezorgd wordt. Namens de Volkskrant willen wij u hiervoor onze welgemeende excuses aanbieden. Uw meldingen dragen er in belangrijke mate toe bij dat onze bezorgorganisatie bijtijds actie kan ondernemen.

Wij gaan ons inspannen om het bezorgpeil op het gewenste niveau te krijgen. Binnenkort wordt er contact met u opgenomen om de bezorgsituatie met u door te nemen.

Mocht u willen reageren, kunt u contact opnemen met de afdeling Bezorgservice, bereikbaar op maandag t/m vrijdag tussen 7.00 – 12.00 uur en op zaterdag tussen 8.00 – 12.00 uur, via telefoonnummer 088 – 0561 555 of geef uw bezorgklacht door via www.volkskrant.nl/service.

Wij willen u bij deze ook attenderen op de digitale versie van de Volkskrant. Dit is een volledige weergave van de papieren krant en als abonnee kunt u deze gratis raadplegen. U vindt deze op www.volkskrant.nl/vk-online.

Met vriendelijke groet,
Webcare VK

veltman46

Heeft op 06 februari 2012 om 14:34 geantwoord

Er is dus nog geen enkele oplossing. Vandaag (maandag) opnieuw geen krant ontvangen, wederom dus gebeld. Mijn vertrouwen is nihil, er wordt niets aan gedaan, hetgeen wel steeds telefonisch wordt toegezegd (van klacht naar ernstige klacht en nog erger, maar daar heb ik niets aan. Ik wil gewoon elke dag een krant waarvoor ik betaal
Jan Veltman

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM