Klacht: De volkskrant

Jokevanc op 13 oktober 2013 over Volkskrant in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Volkskrant
Status Nieuwe klacht
Datum 13 oktober 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Sins ca. 2 a 3 maanden heb ik bij u een abonnement, door de week de krant op het tablet en zaterdag in de bus.
Vandaag 12 oktober is het de 2e of 3e keer dat ik de krant niet heb ontvangen. Dit vind ik toch wel heel vervelend.
Ik hoop niet dat u me nu weer een briefje gaat sturen dat u dan mijn abonnement dan verlengd want dat wil ik niet ik wil gewoon het weekend die krant in mijn bus.

Gewenste Oplossing:

Stuur me maar een tegemoetkoming en geen verlenging van dit abonnement.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Volkskrant

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Volkskrant nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM