Klacht: Bel me niet werkt niet

L.Schroo op 10 maart 2015 over Volkskrant in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Volkskrant
Status Open
Datum 10 maart 2015

Een consument ontvangt al maanden dagelijks meerdere telefoontjes van de Volkskrant met aanbiedingen voor een abonnement, ondanks herhaalde afwijzingen. Ondanks het inspreken van een 'bel me niet'-bandje en het invoeren van een verzoek via internet, blijven de telefoontjes aanhouden. De consument heeft hierdoor een sterke aversie ontwikkeld tegen de Volkskrant.

Mijn Klacht:

Ik word nu al maanden ca 3 maal per dag gebeld door een medewerker van de volkskrant met de vraag of ik abonnee wil worden.
Nee, nee en nog eens nee is steeds weer mijn antwoord.
Bel me niet bandje ingesproken, via internet nogmaals ingevoerd, men blijft bellen.
Hoe kom ik hier vanaf. Ben nu zo allergisch geworden dat ik van mijn leven nooit meet een volkskrant zal kopen.

Gewenste Oplossing:

Als ik nooit en nooit meer gebeld word door de volkskrant.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Volkskrant

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Volkskrant nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM