Klacht: Abonnement ingegaan, eerste termijn al afgeschreven, geen krant!

L.Siers op 12 mei 2014 over Volkskrant in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Volkskrant
Status Open
Datum 12 mei 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Op 3 mei 2014 zou ons nieuwe abonnement starten. De krant werd die zaterdag bezorgd. De volgende krant kwam op zaterdag 10 mei. Inmiddels is al wél de eerste termijn afgeschreven. Dat bedrag is wel erg veel voor alleen een zaterdagkrant.

Gewenste Oplossing:

De krant elke weekdag in de bus en de eerste betaling retourneren. Mijn voorstel: we beginnen opnieuw met het abonnement zoals dat is afgesproken op 25 april 2014.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Volkskrant

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Volkskrant nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM