Klacht: 2 maal niet ontvangen op vrijdag 7days

rempe op 06 januari 2012 over Volkskrant in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 9 januari 2012
Reactie van het bedrijf:

Beste, Wij handelen geen klachten af voor 7-days, wellicht heeft u het niet meegekregen maar 7-days is geen onderdeel meer van de persgroep. Met vriendelijke groet, Webcare Volkskrant

Bedrijf Volkskrant
Status Opgelost
Datum 6 januari 2012

Op 30 december en 6 januari heeft de klager de 7days niet ontvangen, ondanks het doorgeven van de klacht via telefoon en e-mail. De klager ervaart frustratie door het gebrek aan persoonlijke contactmogelijkheden en het onduidelijke proces rondom de nabezorging van het product.

Mijn Klacht:

Vorige week de 7days niet ontvangen/ was 30 december. Toen telefonisch de klacht doorgegeven. Geen nabezorging ontvangen.
Nu vandaag vrijdag 6 januari weer geen 7days ontvangen. Telefonisch te laat om door te geven. Via mail volkskrant wel doorgegeven maar daar kan je niet aangeven om welk product het gaat. Wel de volkskrant ontvangen maar niet de 7days. Frustrerend dat je niemand persoonlijk aan de telefoon kunt krijgen om 14.00 om de zaak uit te leggen en om helder te krijgen waar en waarom het mis gaat.

Gewenste Oplossing:

Reactie en uitleg waarom het 2 maal mis is gegaan en een oplossing zodat dit niet steeds weer gebeurd.

Bericht van Robin van Klacht.nl

14 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Volkskrant in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

14 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Volkskrant een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Volkskrant

Heeft op 09 januari 2012 om 14:57 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste,

Wij handelen geen klachten af voor 7-days, wellicht heeft u het niet meegekregen maar 7-days is geen onderdeel meer van de persgroep.

Met vriendelijke groet,
Webcare Volkskrant

rempe

Heeft op 10 januari 2012 om 16:32 geantwoord

ik was inderdaad niet op de hoogte dat 7-days geen onderdeel meer is van de volkskrant. Dat verklaart al het eea.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM