Klacht: Geld nog niet terug, ticket geboekt op 18-01-2020

KellyMiao op 08 januari 2021 over Vliegwinkel.nl in de categorie Online Vliegtickets

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 8 januari 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Wij hebben op 18-01-2020 een ticket geboekt van Amsterdam naar Osaka met een overstap in Moskou met Aeroflot op 27-07-2020. In juni kregen wij een sms vanuit de vliegtuigmaatschappij dat de vlucht was geannuleerd. Wij hebben meteen een restitutie aanvraag gedaan. Meerdere mailen gemaild, maar altijd een geautomatiseerd mail teruggekregen dat zij nog niet over kunnen gaan tot uitbetaling.

Gewenste Oplossing:

Nergens

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Vliegwinkel.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Vliegwinkel.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door KellyMiao
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM