Klacht: Vlekken op het tv scherm. Panasonic TXL42DT50E

papajack op 16 februari 2015 over Harense Smid in de categorie Electronica Winkels - ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Harense Smid has resolved this complaint
✅ Klacht opgelost op 4 mei 2015
Reactie van het bedrijf:

Ivm beeindiging bedrijfsactiviteiten is deze input voor klachten gesloten

Status Opgelost
Datum 16 februari 2015

Een klant van Harense Smid meldde vlekken op zijn Panasonic TV en zocht contact met de klachtenservice. Na het ophalen van de TV en een periode van afwachten, kreeg hij te horen dat er niets aan de klacht gedaan kon worden en dat de TV teruggegeven zou worden zonder verdere communicatie. Uiteindelijk werd er een restwaarde van 509,99 euro aangeboden, wat de klant niet accepteerde.

Mijn Klacht:

Ik heb twee vlekken in mijn tv scherm, en omdat ik niet weet of deze niet groter worden heb ik contact gezocht met de klachtenservice van de Harense Smid. De tv is 6 januari opgehaald door Heas Doedens. Na twee weken maar eens geinformeerd hoe de stand van zaken was, kreeg te horen dat er niets aan de klacht te doen was en was vervolgens terug gegeven aan de H.S. die zou kontact met mij opnemen maar dit werd niet gedaan. Ik zelf maar weer bellen en daar kreeg ik te horen dat er een restwaarde aan toegekent was van 350 euro, terwijl de tv pas tweeenhalf jaar oud is en 1400 euro heeft gekost inclusief een service certificaat van 4 jaar. Daar nam ik geen genoegen mee en zou de volgende dag teruggebeld worden. Toen kreeg ik ineens een aanbod van 509.99 euro dit was 350 euro plus de waarde van het certificaat van 159.99 euro, lekker zo’n sigaar uit eigen doos. Vervolgens de tv terug laten bezorgen want dit slaat natuurlijk nergens op.

Gewenste Oplossing:

Het lijkt mij redelijk dat de tv door een gelijkwaardig apparaat vervangen word. heb per slot van rekening niet voor niets een service certificaat bij gekocht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Harense Smid over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Harense Smid in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Harense Smid een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Harense Smid

Heeft op 04 mei 2015 om 10:10 geantwoord

Geboden Oplossing:

Ivm beeindiging bedrijfsactiviteiten is deze input voor klachten gesloten

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Harense Smid beoordeeld.

papajack

Heeft op 04 mei 2015 om 16:43 geantwoord

Dit is toch geen oplossing!! Wel erg gemakkelijk van af maken!!

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM