Klacht: Te veel in rekening gebracht

Piet Buikema op 19 oktober 2021 over Vitens in de categorie Waterschappen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Vitens
Categorie Waterschappen
Status Open
Datum 19 oktober 2021

M. A. Heidari, een Afghaan met een naaiwinkeltje in Wezep, heeft een probleem met Vitens over de waterstand. Hij heeft in het verleden een onjuiste waterstand opgegeven en heeft nooit de juiste standen doorgegeven, wat heeft geleid tot een te hoge afrekening. De verhuurder had de juiste stand genoteerd bij de start van de huur, maar Heidari was zich hiervan niet bewust.

Mijn Klacht:

Ondergetekende helpt M. A. Heidari, een Afghaan, die sinds vier jaar en naaiwinkeltje drijft aan de Clematisstraat 37 I , 8091 VJ in Wezep. Zijn klantnummer is 2002030835.
Genoemde persoon heeft indertijd een bewijs van o.m. de waterstanden gekregen, maar is dit bewijs kwijt. Ik heb geprobeerd om dat bewijs van de vorige huurder te achterhalen, maar ook die was het bewijs kwijt. Nu heeft de verhuurder indertijd wel de stand genoteerd nl. in juni 2017, toen de huur inging, en die was 520,0. Heidari heeft indertijd de verkeerde stand opgegeven nl. 52, omdat hij niet beter wist. Dit jaar heb ik hem geholpen om de waterstand af te lezen, omdat hij dat niet precies wist. De tussenliggende jaren heeft hij de standen nooit door gegeven, dus nu bij de laatste afrekening op basis van de juiste opname, kreeg hij de rekening gepresenteerd . Hij gebruikt nauwelijks water alleen voor koffie en thee en het strijken van kleren, daaruit kun je concluderen dat de doorbelaste m3 veel te hoog zijn. Blijkt ook nu weer: stand op 19 oktober: 568 en op de laatste opname 564, dus slechts. 4 m3. Ik heb dit reeds bij een van de medewerkers gemeld, maar die blijven naar het bewijs vragen. Na advies te hebben gevraagd dien ik nu namens de heer Heidari deze klacht in, in de hoop dat u deze netjes zult afwikkelen..

Gewenste Oplossing:

Een tegemoetkoming in de veel te hoge rekening.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Vitens

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Vitens nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Piet Buikema
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM