Klacht: niet verschijnen voor vervanging watermeter

Gabri1 op 23 oktober 2014 over Vitens in de categorie Waterschappen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Vitens
Categorie Waterschappen
Status Open
Datum 23 oktober 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Geachte heer, mevrouw,
Op woe. 15 okt. ontvingen wij een brief dat Vitens de watermeter bij ons wilde komen vervangen op maandag 20 okt. Omdat wij dan op vak. waren, hebben we keurig op tijd afgebeld en een nieuwe afspraak gemaakt voor dinsdag 21 oktober tussen 10.00-12.00 . Ik heb daarvoor een vrije dag op moeten nemen omdat dit midden op de dag viel. De hele dag hebben we NIEMAND gezien. Op woensdag 22 okt. heb ik gebeld en het bleek idd dat de monteur om vage redenen niet is geweest. Ik vind het schandalig dat er geen telefoontje aan gespendeerd wordt om ons ervan op de hoogte te stellen dat de monteur niet komt. Van de telefoniste kreeg ik een zuchtende “sorry”en ze weigerde vervolgens een herhaalafspraak te maken!
Ik vind dit niet kunnen.

G. Engelaer-Reijnen

Gewenste Oplossing:

Als ik netjes wordt gebeld dat de afspraak niet door kan gaan of dat er een vervangende monteur wordt gezocht die de handelingen wel kan verrichten op die dag.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Vitens

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Vitens nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM