Mijn Klacht:
ik heb nu al in 2 maand tijd bijna 200 euro moeten betalen aan vitens.
wanneer ik contact opneem met Vitens geven hun aan dat de rekeningnummer van een budgetbeheerder niet bekent is bij hun, terwijl daar altijd de betalingen vanuit binnenkomen. Vitens gaf aan bij de budget beheerder dat het geld werd gestonneerd (ze boekten af van mijn persoonlijke rekening terwijl het word betaald door de budget beheer, zodoende gestonneerd) en vitens geeft aan dat daardoor de schuld is ontstaan.
ik heb naar mijn budget beheerder bewijzen verstuurd dat ik het heb gestonneerd en dat hun zelf wel betaald hebben dus er kan geen achterstand zijn.
ik heb aan vitens gevraagd een overzicht naar mij te sturen waarin alle inkomende bedragen zichtbaar zijn, maar dit willen zei niet! (verbergen ze iets?) ook na 3 maal hetzelfde vragen word gezegt dat de volgende vraag NIET in behandeling word genomen.(lijkt mij verplicht, want ik betaal gewoon netjes).
ook de budget beheerder geeft niet toe en vragen alleen maar om facturen i.p.v. hulp te bieden(hierover gaat er een dossier richting de onbudsman).
ik heb een foto bijgevoegd waarin vitens het kan koppelen aan de stonnerings datums.
Gewenste Oplossing:
dat ze mensen eens serieus nemen.

