Klacht: geachte heer of mevrouw

afz. r.natkiel op 30 april 2012 over Vitens in de categorie Waterschappen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Vitens
Categorie Waterschappen
Status Open
Datum 30 april 2012

Een klant van Vitens meldt dat er sinds enkele dagen geen helder water meer beschikbaar is, wat duidelijk zichtbaar is bij het zetten van thee. Ondanks verschillende pogingen om het probleem op te lossen, zoals het schoonmaken van apparaten en het proberen van andere thee, blijft het water troebel. De klant verzoekt om een oplossing voor dit probleem.

Mijn Klacht:

we hebben sinds enkele dagen geen helder water dat zien we heel duidelijk aan de thee. we hebben van alles geprobeerd andere waterkoker, theepot en waterkoker met azijn schoon gemaakt, andere thee , geen succes . er drijft enigzins een waas over het water.Graag een oplossing.

Gewenste Oplossing:

schoon water, daar betalen we voor.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM