Klacht: Vispas online besteld,

MARINHO071078 op 23 mei 2020 over Sportvisserij Nederland in de categorie Sportclub/-school

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Sportvisserij Nederland is working on this complaint
🔄 In behandeling
Klanttevredenheid: 3.0/10 ★★☆☆☆
Categorie Sportclub/-school
Status In behandeling
Datum 23 mei 2020

Een klant heeft online een vispas besteld en betaald, maar heeft geen bevestiging of voorlopige vispas ontvangen. Ondanks herhaalde pogingen om contact op te nemen via e-mail en telefoon, heeft de klant geen reactie gekregen van Sportvisserij Nederland.

Mijn Klacht:

Ik heb een vispas online besteld en gelijk betaald met Ideal, het duurt ongeveer 3 weken tot je de pas in huis hebt, ondertussen kan je gewoon vissen, met een code die dient als voorlopige vis pas.. deze code heb ik niet gekregen.. sterker nog.. ik heb geen enkele bevesteging gehad.
Ik heb meerdere mailtjes gestuurd, met een kopie van mijn bank afschrift.
Maar tot nu toe geen enkele reactie, telefonisch heb ik sportvisserij nederland ook niet kunnen bereiken.

Gewenste Oplossing:

Met iig een bevesteging dat mijn vispas onder weg is, en de code voor de voorlopige vispas.

Een reactie zou al heel fijn zijn

Beoordeling 3/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Sportvisserij Nederland

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Sportvisserij Nederland nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Sportvisserij Nederland in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door MARINHO071078
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM