Klacht: levering rayban brill

Lauza op 28 augustus 2012 over Vipriva.com in de categorie Internetshops - Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 28 augustus 2012

Een klant heeft in april een Ray-Ban zonnebril besteld via vipriva.com, maar na een maand wachten zonder levering heeft hij contact opgenomen met de klantenservice. Deze gaf aan dat de bril op 11 juli geleverd zou worden, maar tot op heden is de bril nog steeds niet ontvangen en blijft de klant zonder reactie op zijn verdere e-mails.

Mijn Klacht:

In april heb ik een rayban zonnebril besteld via vipriva.com. Na een maand heb ik een mail gestuurd met de vraag wanneer ze gingen leveren. Ze zeiden me dat ik mijn bril 11 juli kon verwachten. De bril is nog steeds niet geleverd, de zomer bijna voorbij. Meerdere keren heb ik een mail gestuurd. Tevergeefs, ze antwoorden gewoon niet meer.

Gewenste Oplossing:

Terugbetaling of snelle levering

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten