Klacht: Onduidelijke informatie op aanmaningen en late versturen van deze

Invisibleman op 12 mei 2012 over VGZ-Trias in de categorie Zorgverzekering

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
VGZ-Trias has resolved this complaint
Klacht opgelost op 13 augustus 2012
Bedrijf VGZ-Trias
Categorie Zorgverzekering
Status Opgelost
Datum 12 mei 2012

Een klant van VGZ-Trias ervaart problemen met onduidelijke informatie op aanmaningen en de late verzending ervan. De aanmaningen vermelden geen referentienummer, wat het betalen van de originele factuur bemoeilijkt. Daarnaast ontvangt de klant aanmaningen met vertraging, waardoor het onduidelijk is of betalingen correct zijn verwerkt.

Mijn Klacht:

Geregeld, krijg ik een aanmaning van VGZ waarop enkel de periode staat. Echter zodra ik de originele acceptgiro betaal, bewaar ik de papieren niet (ben ik volgens mij ook niet verplicht). Maar dan krijg je vervolgens een aanmaning waarop ze de originele refentie nummer niet vermelden. Dit nummer dien ik wel aan te geven als ik de originele factuur betaal. Ook draaien ze 1 week nadat ik heb betaald de aanmaning uit. En wederom 1 week later versturen ze deze. 24 April betaald. de aanmaning staat op 3 Mei en 10 Mei heb ik hem in de bus.

Ik heb zelfs wel eens gehad, dat zei mij niet eens konden vertellen of ik nu wel of niet had betaald en wat ik nog evt. zou moeten betalen. Als zij het niet weten, hoe kan ik het dan?

11.09.2012, wederom de hele aanmaning ontvangen en wederom kun je de orginele factuur referentie nergens terug vinden. Zodat je wederom alles uit moet zoeken of je wel of niet betaald hebt. Ik ben er bijna klaar mee, ik heb geen zin meer om steeds maar weer alles uit te moeten zoeken. Ik heb 30.08 betaald, 07.09 draaien ze manig uit en 11.09 heb ik deze in de bus.

Volgens mij maken ze het expres allemaal zo moeilijk mogelijk om na te kijken, en hopen ze dat we de facturen 2 keer zullen betalen.

Gewenste Oplossing:

Dat ze de referentie nummmer, van de originele aceptgiro, vermelden op de aanmaning, zodat je ook direct kunt zien, en op kunt zoeken op de bank, of je deze nu wel of niet hebt betaald. Ipv steeds maar mails sturen, waarin ze wel alle info nodig hebben en eisen om de facturen terug te vinden. Eerst kijken of de factuur wel of niet betaald is voordat ze de aanmaning uitdraaien. En als er volgens hun niet betaald is, dezelfde dag of 1 dag erna uiterlijk, deze versturen.

11.09.2012, dat ze hun puin adminstratie eens orde maken en mij niet steeds weken nadat er betaald is lastig blijven vallen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door VGZ-Trias in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat VGZ-Trias een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM