Klacht: Koude verwarmingen gedurende meerdere weken in de winter

Parisa Behfar op 09 december 2021 over Vestia in de categorie Woningcorporaties

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Vestia
Categorie Woningcorporaties
Status Open
Datum 9 december 2021

Tijdens de wintermaanden ervoer de klager problemen met de verwarming in zijn woning, waarbij de radiatoren gedurende meerdere weken niet functioneerden. Ondanks voorafgaande communicatie over werkzaamheden en het advies om ramen open te zetten, bleef de binnentemperatuur laag. Na herhaaldelijk contact met Vestia, werd er pas na vier dagen gereageerd, waarbij een installateur werd ingeschakeld.

Mijn Klacht:

We kregen eerst een mail dat er werkzaamheden zouden verricht worden aan de radiatoren tussen 28 november en 3 december.
Gedurende deze dagen moesten de radiatoren aan staan en zou volgens hen de binnentemperatuur flink omhoog gaan en daarom hadden ze geadviseerd ( !!!) om de ramen open te zetten!!
Nou niet alleen de hele week van die reparatie, hebben we geen warmte gehad, maar ook het weekend daarop niet. Dus op de zondag 5dec heb ik een mail én een klachtenformulier gestuurd met de mededeling dat ik in een koud huis zit te bibberen en dat ik met spoed verwachtte geholpen te worden.
Na 4 dagen, eindelijk op donderdag 9de , heeft Vestia de moeite genomen om contact op te nemen en melden dat verwarming installateur Breman, nog een ellendige instantie, contact zou opnemen.
Er heeft een mevrouw Bianca van de afdeling Utilieties, me aangeraden om de radiatoren te gaan ontluchten, terwijl ik nog geen sleutel daarvoor had gekregen in de brievenbus, terwijl dat wel beloofd was in hun informatie brief.
Toen ik die sleutel van de buren leende en begon te ontluchten, kwam vreselijk veel water eruit, dus ik weer bellen om te vragen hoeveel water ik eruit moest laten komen.
Dezelfde mevrouw zei dat na het vieze water, nog veel zeepwater eruit zou moeten komen tot het water helder wordt!
Ik dus meer dan 15 grote bakken water, uit 5 radiatoren, heb moeten sjouwen, met gevolg dat ik mijn duimen niet meer kan gebruiken en verga van pijn in mijn schouders, mijn slaapkamer ondertussen tot het midden onder water met de vinyl die omhoog is gekomen. En nog steeds geen verwarming!!

Gewenste Oplossing:

Met een schadevergoeding én spoedige reparatie

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Vestia

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Vestia nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Parisa Behfar
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM