Klacht: ontvang geen mail om in te kunnen loggen en wordt zomaar geld afgeschreven

textex op 14 oktober 2014 over Verzekeruzelf.nl in de categorie Verzekering

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Verzekeruzelf.nl has resolved this complaint
Klacht opgelost op 15 oktober 2014
Reactie van het bedrijf:

We hebben mevrouw gebeld en haar geholpen met het deblokkeren van ons e-mailadres. Nu ontvangt ze al onze mails weer netjes.

Categorie Verzekering
Status Opgelost
Datum 14 oktober 2014

Een klant van Verzekeruzelf.nl ervaart problemen met het inloggen op zijn account en ontvangt geen e-mails om een nieuw wachtwoord aan te vragen. Daarnaast is de verzekeringspremie voor de auto zonder aankondiging en met een verhoging van 35% afgeschreven. De klant heeft geen reactie ontvangen op zijn klacht en kan geen kopie van de factuur verkrijgen die volgens het bedrijf eerder is verstuurd.

Mijn Klacht:

Begin oktober wordt er zomaar zonder aankondiging mijn verzekeringspremie auto afgeschreven en ook nog eens 35% duurder dan vorig jaar zonder aanleiding. Nu kan je alleen inloggen om je dossier in te zien, maar dit lukt niet. Als ik een nieuw wachtwoord opvraag, krijg ik wel een bevestiging dat ik een mail krijg met link, maar die ontvang ik helemaal niet. Het gekke is dat mijn mailadres in hun bestand wel klopt omdat ik vorig jaar de factuur ook heb ontvangen, maar nu zeggen ze mij wel mail te sturen maar die ontvang ik niet. Ook reageren ze niet op mijn klacht en ook kunnen ze dus niet een kopie van de factuur sturen die zij zeggen mij 15 september toegestuurd te hebben, maar door mij niet ontvangen.

Gewenste Oplossing:

Als mijn mails worden beantwoord en mijn premie wordt gecorrigeerd, ook had ik mijn verzekering willen wijzigen maar dat gaat niet als je niet kan inloggen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Verzekeruzelf.nl over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Verzekeruzelf.nl in behandeling genomen

Bericht van Verzekeruzelf.nl

11 jaren geleden - Beste mevrouw, Op 15-09-2014 hebben wij u gemaild over uw aangepaste autoverzekering. Het klopt dat uw premie per 1-10-2014 is verhoogd. Wij begrijpen dat een verhoging erg vervelend is. Helaas is gebleken dat er structureel veel meer aan schade werd uitbetaald dan er aan premie binnenkwam. Daardoor mochten wij die verzekering vanaf 1-10-2014 niet meer verlengen. In ons systeem zien wij dat er een wachtwoordmail naar u is verstuurd. Het is mogelijk dat deze in uw ongewenste mail terecht is gekomen. De facturen versturen wij vanaf hetzelfde e-mailadres. Wij raden u daarom aan om uw spam-filter en ongewenste mailbox te controleren. Komt u er niet uit? Dan horen wij dit graag via: [email protected] Met vriendelijke groet, Verzekeruzelf.nl

Reactie van de melder van de klacht

11 jaren geleden - Het is absoluut niet voldoende. Ik heb eerder gevraagd om een kopie van de mail met factuur welke op 15-9-14 naar mij verzonden zou zijn met de verhoging van 35%. Tevens kan ik nog steeds niet inloggen.

Bericht van Verzekeruzelf.nl

11 jaren geleden - We hebben u zojuist gebeld. U kunt weer inloggen. Ook heeft u ons e-mailadres gedeblokkeerd, waardoor u onze mails weer kunt ontvangen. Wij gaan ervan uit dat uw probleem opgelost is. Maar heeft u nog vragen, laat het gerust weten!

Reactie van de melder van de klacht

11 jaren geleden - Ik ben telefonisch benaderd door VerzekerUzelf en de klacht is opgelost, dank hiervoor.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Verzekeruzelf.nl een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Verzekeruzelf.nl

Heeft op 15 oktober 2014 om 07:45 geantwoord

Geboden Oplossing:

We hebben mevrouw gebeld en haar geholpen met het deblokkeren van ons e-mailadres. Nu ontvangt ze al onze mails weer netjes.

Reactie van de melder van de klacht

11 jaren geleden - Alles is keurig opgelost

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM