Klacht: verschillende prijzen

gersto op 04 maart 2017 over Action in de categorie Huishoudelijke winkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 5.0/10 ★★★☆☆
Bedrijf Action
Status Open
Datum 4 maart 2017

Een klant heeft op verschillende data oortelefoon opbergtassen aangeschaft bij Action, waarbij de prijzen varieerden van € 0,47 tot € 0,59 voor hetzelfde product. De klant vindt deze prijsverschillen opmerkelijk, vooral gezien de hogere transportkosten naar het eiland in vergelijking met het vasteland.

Mijn Klacht:

Aankoop 18 feb 2017 1049 Den Burg oortelefoon opbergtas € 0,47 barcode 2553402

Aankoop 4 maart 2017 1280 Oosterhout oortelefoon opbergtas € 0,59
barcode 2553402

Dit is echter een centen kwestie maar wel vreemd.

Transportkosten naar eiland duurder dan overland.!

Gewenste Oplossing:

Uitleg wat is de reden hiervan en gebeurt dit meerdere malen ??

Beoordeling 5/10 star-3 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Action

Bericht van Action

9 jaren geleden - Geachte heer, mevrouw, Hartelijk dank voor uw bericht. Uw klacht zal via deze website niet in behandeling genomen worden. Wij verzoeken u hierbij het bericht rechtstreeks naar Action te sturen. Voor de mogelijkheden om in contact te komen met ons, verwijzen wij u graag naar onze website met de contactgegevens: https://www.action.nl/over-action/klanten-service/. Met vriendelijke groet, Team Webcare Action

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Action nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM