Mijn Klacht:
Begin juni een verrassingstrip geboekt bij deze reisorganisatie, bestemming bleek Milaan te zijn.
De late en vroege vluchturen, de alternatieve luchthaven (Bergamo) en de ligging van het hotel waren allerminst optimaal wat we eigenlijk wel hadden verwachten voor die prijs.
Wat we echter niet hadden verwacht is dat er geen transfer voorzien van en naar het hotel.
Het nachtelijke uur van aankomst en de afstand naar het hotel brengen dan ook extra hoge kosten met zich mee.
Dit is door Verrassingstickets.nl wel degelijk geweten en geeft op zijn minst de indruk van frauduleuze praktijken.
Dat zelfs na extra betaling de heenvlucht nog steeds ieder moment van de dag kan vertrekken, maakt dat deze organisatie consequent late vluchten inboekt. Hierdoor stranden klanten op secundaire luchthavens buiten de aangeboden bestemming met dure transferkosten als gevolg.
Een dergelijke reisarrangement voldoet niet aan het redelijkheidsbeginsel van een bonafide reisorganisatie en is wat ons betreft betwistbaar.
Na verschillende boze mails te hebben verstuurd en gedreigd te hebben om een klacht bij de geschillencommissie neer te leggen, heeft Vakantieveiligingen.nl het grootste deel van het bedrag teruggestort.
Hoog tijd dat deze malafide organisatie wordt opgedoekt!
Gewenste Oplossing:
Integrale terugbetaling


