Klacht: te laat bezorgd

pappa66 op 08 januari 2025 over Veronica Magazine in de categorie Magazines

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Magazines
Status Nieuwe klacht
Datum 8 januari 2025

Een abonnee van Veronica Magazine ervaart herhaaldelijk vertraging bij de bezorging van de veronicagids, met een levertijd van 4 tot 5 dagen. Pogingen om telefonisch contact op te nemen zijn mislukt door een hoge drukte, en de abonnee heeft online een melding gedaan zonder resultaat. De abonnee vraagt om een oplossing, zoals een frequentere levering of tijdige bezorging voor de feestdagen.

Mijn Klacht:

Afgelopen 2 weken achter elkaar word de veronicagids 5 dagen te laat bezorgd,dus 4 a 5 dagen geen tv gids met een vast abbonement.
Telefonisch te druk om op te nemen,dus melding online gedaan al 2 weken .
maak dan een 2 of 3 weken nummer wat vaker gebeurd of zorg dat die voor de feestdagen in de bus ligt.

Gewenste Oplossing:

op tijd bezorgen of maak een 2 a 3 weken uitgave.

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Veronica Magazine
Download hier uw brief

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Veronica Magazine

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Veronica Magazine nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door pappa66
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM