Klacht: Tablet levering

jolanda_brouwer1 op 17 november 2012 over Veronica Magazine in de categorie Magazines

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 3 maart 2015
Categorie Magazines
Status Opgelost
Datum 17 november 2012

Een lid van Veronica Magazine uit zijn onvrede over de vertraagde levering van een tablet, waarvoor hij in oktober had betaald. Ondanks een excuusbrief met een nieuwe leverdatum in november, heeft hij nog steeds geen tablet ontvangen, terwijl andere klanten deze al lijken te ontvangen.

Mijn Klacht:

Poging 2;

Gezien jullie reactietijd 10 uur is en de gemiddelde oplostijd 56 minuten probeer ik het nogmaals. Misschien dat ik 24 uur geleden toen ik een klacht indiende over de levering van het tablet iets verkeerd heb gedaan.
Hieronder nogmaals de klacht;
Al tientallen jaren ben ik lid van Veronica. Nu met de actie met het tablet moet mij wel van het hart dat na betaling begin oktober nu nog steeds geen tablet te bekennen is. In deze tijd zou je toch wat voorzichtiger met je leden om kunnen gaan maar kennelijk gaat het alleen om zieltjes winnen. In oktober zou de tablet uitgeleverd worden, door vertraging, dat natuurlijk altijd mogelijk is, kregen wij een excuusbrief met een chocoladeletter dat het voor de helft van november uitgeleverd zou worden. Overal zie ik de tablets al terug, maar helaas niet bij mij, trouw Veronicalid. Tot nu toe ook helaas niets vernomen wanneer deze nu geleverd gaat worden, ook geen mail of bericht hoe nu verder. Voor mij wel een reden om na te denken waarom ik voor het betrouwbare Veronica heb gekozen.

Gewenste Oplossing:

Een reactie en eerlijkheid over de levering. Als ik lees hoe "gevoelig" de tablets zijn en zelfs gebruikte tablet worden afgeleverd..... slecht! Sommige leden krijgen ze pas in december uitgeleverd. Snelle levering, betere tablet tegen zelfde prijs. Anders geld zo spoedig mogelijk terug! En nog niet 4 weken wachten voordat het retour gestort wordt.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Veronica Magazine in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Veronica Magazine een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM