Klacht: (Geen) Veronica Magazine Tablet

Miekelina op 18 november 2014 over Veronica Magazine in de categorie Magazines

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 24 november 2014
Categorie Magazines
Status Opgelost
Datum 18 november 2014

Een abonnee van Veronica Magazine heeft in september een aanbieding geaccepteerd voor een abonnement inclusief een Archos Tablet met toetsenbord. Ondanks herhaalde beloften over verzending, heeft de abonnee de tablet tot op heden niet ontvangen en kan hij geen contact meer krijgen via het opgegeven e-mailadres.

Mijn Klacht:

In september op de aanbieding van Veronica ingegaan en een abonnement genomen waarbij ik een Archos Tablet incl. toetsenbord zou krijgen.
Na betaling komt het weekblad wel, maar het Tablet is nooit gekomen.
Laatste mail hierover was 24 september jl dat het 24 oktober verzonden zou worden.
Morgen is 10 november en nog altijd GEEN Tablet.
Deze mail beantwoorden kan niet, mailadres bestaat kennelijk niet meer.
INTUSSEN is het 18 november en ik heb NOG STEEDS GEEN tablet ontvangen.
Veronica kan wel ZEGGEN dat ze het 10 november versturen, maar dat hebben ze dus NIET gedaan.

Gewenste Oplossing:

Als ik het tablet alsnog ONTVANG óf geld terug krijg.

Reactie van de melder van de klacht

11 jaren geleden - Wow, wie schetst mijn verbazing toen ik gisteren het tablet alsnog ontving! Heeft wel 2 maanden geduurd, maar de klacht kan dus ingetrokken worden. Hoop voor degenen die deze deal ook zijn aangegaan -en geen klacht hebben geplaatst- dat zij ook het tablet ontvangen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Veronica Magazine in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Veronica Magazine een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM