Klacht: Retour

Leilsrn op 08 november 2022 over Vero Moda in de categorie Mode

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Vero Moda
Categorie Mode
Status Open
Datum 8 november 2022

Een klant heeft een jas van 100 euro besteld en wilde deze retourneren, maar kon dit niet in de winkel doen vanwege afstand en tijdgebrek. Na een mislukte poging om de jas in de winkel terug te geven, heeft de klant met moeite een retourlabel gevonden en het product opgestuurd, maar heeft sindsdien geen bevestiging of reactie ontvangen van Vero Moda. De klant ervaart de service als zeer slecht, vooral door het ontbreken van een telefoonnummer en het uitblijven van een reactie op eerdere e-mails.

Mijn Klacht:

Ik heb een jas besteld van 100eu die ik wilde retourneren. Op de site stond dat dat via de winkel moet. Ik heb geen vero moda in de buurt dus had geen tijd om ver te rijden. Toen ik eenmaal de tijd gevonden had om te gaan. Konden zij de jas niet aannemen in de winkel. Ik was voor niks teruggereden. Ik heb met veel moeite een retourlabel kunnen vinden en heb het teruggestuurd. Nogsteeds niks van hun vernomen of het behandeld is. Ik probeer iemand te bellen maar er is geen telefoonnummer beschikbaar van vero moda. Ik heb een tijd geleden al een mail gestuurd en niks terug gekregen. Letterlijk slechtste service die er bestaat

Gewenste Oplossing:

Ik wil dat mijn retour behandeld wordt en verwerkt.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Vero Moda

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Vero Moda nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Leilsrn
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM