Klacht: verborgen kosten hoge extra kosten (zie mailwisseling hieronder)

Nihat Malkoc op 18 maart 2024 over lastminute.com in de categorie Reizen Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Reizen Algemeen
Status Nieuwe klacht
Datum 18 maart 2024

Een reiziger heeft een klacht ingediend over verborgen kosten bij lastminute.com na het boeken van een reis naar Agadir. Tijdens de terugreis werden extra kosten van 25 euro per persoon voor online inchecken en 75 euro per handbagage in rekening gebracht, wat de reiziger als onterecht beschouwt volgens de Europese consumentenrechten. De reiziger vraagt om een reactie van het bedrijf voordat verdere stappen worden ondernomen.

Mijn Klacht:

Wij hebben een reis geboekt naar Agadir hotel Caribbean Village2
deze reis bestond uit een vlieg gedeelte en een hotel (bij lastminute.com)

Wij vlogen vanuit Düsseldorf naar Agadir en terug

heen reis ging goed (behalve staking op de luchthaven) maar qua rest was. OK. Wij hebben bij de reis een ruimbagage twv 84 euro geboekt om zo onze grote spullen in de ruim mee te geven.

Heen reis was dat dus een grote bagage en twee handbagages (geen problemen)

Terug reis werden wij opeen geconfronteerd met a0 dat wij niet online hadden ingecheckt qua 25 euro pp en b0 dat wij nou ineens a 75 euro per handbagage moesten betalen

Dit zijn praktijken die onder de Europese consumenten recht illegaal zijn

Ik wil graag van jullie weten hoe jullie hier tegenaan kijken alvorens een klacht in te dienen bij de autoriteiten

Gewenste Oplossing:

Ik wil graag de gemaakte extra kosten bestaande uit niet online inchecken ca 50 euro (25 euro pp)
en Extra 75 euro voor het hebben van een handbagage

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over lastminute.com
Download hier uw brief

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over lastminute.com

Reactie van de melder van de klacht Nihat Malkoc

1 jaar geleden - Waardeloss heleboel verborgen kosten en slechteservice

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over lastminute.com nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Nihat Malkoc
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM