Klacht: Veel te hoge rekening vervangen slot

Chrisvankerkhof op 29 maart 2019 over AE Lockservice in de categorie Installatiebedrijven

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 29 maart 2019

Een klant van AE Lockservice heeft een klacht ingediend over de hoge kosten van 831 euro voor het vervangen van een slot, waardoor hij zich overdonderd voelde. Ondanks pogingen om contact op te nemen met het bedrijf, ervaart de klant problemen met de verbinding, waardoor hij geen verdere communicatie kan aangaan.

Mijn Klacht:

Slot vervangen omdat ik mijn huis niet meer inkon. Moest 831 euro betalen, was overdonderd, heb betaald. Heb geprobeerd met hen contact op te nemen, maar vetbinding wordt steeds verbroken

Gewenste Oplossing:

Ik wil geld terug en een redelijke prijs betalen

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over AE Lockservice

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over AE Lockservice nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM