Klacht: rambam vara gebruikt mijn foto

nandajong op 05 februari 2012 over Vara in de categorie Omroepen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Vara
Categorie Omroepen
Status Open
Datum 5 februari 2012

Nanda heeft ontdekt dat haar foto zonder toestemming is gebruikt door het tv-programma Rambam van de Vara, nadat ze zich had aangemeld bij een datingsite. Ze werd benaderd door een man die zich opdrong, wat bleek te zijn voor een uitzending van het programma, en voelt zich hierdoor in een kwaad daglicht gesteld. Nanda wijst erop dat dit in strijd is met de wetgeving en de voorwaarden van de datingsite.

Mijn Klacht:

hallo ik ben nanda, ik heb mij via een foto aangemeld
bij een datingsite, een paar dagen geleden zag ik tot mijn stomme verbazing dat iemand naar mij op zoek was? op facebook(intoetsen rambam) daar zag ik ook pontificaal mijn foto staan.
ik heb kontakt gehad met een man maar die bleef zich maar opdringen. nu weet ik waarom, het is voor het tv programma rambam van de vara, ik ben er ingeluisd voor een tv programma, kevin (die op mij heeft gereageerd) heeft onder valse voorwendselen mij benaderd, en wil mij in een kwaad daglicht stellen. dit is natuurlijk tegen alle wetgeving in? kijk voorwaarden op de website.(anoniem discreet)

Gewenste Oplossing:

dat ze mij foto van het web halen, en dat ze het programma niet uitzenden.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM