Klacht: vooruit betaling

ineke rameijs op 24 augustus 2014 over VanDijk in de categorie Boekhandel

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
VanDijk has resolved this complaint
Klacht opgelost op 25 augustus 2014
Reactie van het bedrijf:

Per e-mail contact opgenomen met de klant. Uitgelegd dat wij naar aanleiding van betaalproblemen in het verleden, geen drietermijn regeling meer kunnen aanbieden. Het bedrag zal ineens betaald moeten worden.

Bedrijf VanDijk
Categorie Boekhandel
Status Opgelost
Datum 24 augustus 2014

Een klant van VanDijk uit zijn onvrede over de betalingsvoorwaarden voor een boekbestelling voor zijn zoon. Ondanks zijn verzoek om een betalingsregeling, wordt hij geconfronteerd met een vooruitbetaling vanwege een oude betalingsachterstand. Dit belemmert de mogelijkheid van zijn zoon om zijn opleiding te volgen.

Mijn Klacht:

ik ben niet tevreden met van dijk heb boeken voor mijn zoon besteld maar omdat ik in het verleden misschien wel ruim 7 jaar geleden een keer een betalingsregeling niet nagekomen ben wat ikzelf niet weet moet ik eerst de boeken betalen voor ik ze opgestuurd krijg ik kan geen 532 in eek keer betalen en een betalingsregeling kom ik echt wel na heb drie jaar in de wsnp gezeten heb er echt wel mee geleerd het zit er nu in dat mijn zoon zijn opleiding die hij zo graag wil ook niet kan volgen daar van dijk mij geen tweede kans wil geven op een betalingsregeling

Gewenste Oplossing:

ik ben tevreden als ik het bedrag in termijnen mag betalen en dat mijn zoon toch over twee weken aan zijn opleiding kan beginnen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar VanDijk over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door VanDijk in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat VanDijk een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

VanDijk

Heeft op 25 augustus 2014 om 08:21 geantwoord

Geboden Oplossing:

Per e-mail contact opgenomen met de klant. Uitgelegd dat wij naar aanleiding van betaalproblemen in het verleden, geen drietermijn regeling meer kunnen aanbieden. Het bedrag zal ineens betaald moeten worden.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM