Klacht: Niet geleverd boek Van Dijk Educatie

Els Priester op 29 oktober 2013 over VanDijk in de categorie Boekhandel

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
VanDijk has resolved this complaint
✅ Klacht opgelost op 31 oktober 2013
Reactie van het bedrijf:

Na intern overleg besloten dat het niet geleverde artikel bij hoge uitzondering alsnog wordt opgestuurd. Klant ontvangt het artikel zo spoedig mogelijk. Excuses aangeboden voor ongemak.

Bedrijf VanDijk
Categorie Boekhandel
Status Opgelost
Datum 29 oktober 2013

Een klant van Van Dijk Educatie ontving op 31 augustus een boekenpakket, maar ontdekte bij het openen dat een map ontbrak. Na herhaaldelijk contact met de klantenservice, waarin werd aangegeven dat de termijn voor het melden van het probleem was verstreken, bleek dat de klant niet tijdig had gereageerd op de ontbrekende map. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Op 29 augustus verzond Van Dijk Educatie het door mijn zoon bestelde boekenpakket, bestelnummer 5835009. Het pakket werd op 31 augustus afgeleverd op ons huisadres.
Bij het openmaken van de doos met boeken bleek dat bovenstaande map ontbrak. In de veronderstelling dat dit nageleverd zou worden heeft mijn zoon (18 jaar) toen geen actie ondernomen. Onze ervaring is dat pakketten door Van Dijk Educatie vaak niet in een, maar in meerdere zendingen worden afgeleverd, er was geen reden tot twijfel hieraan. Toen begin oktober bleek dat de map nog steeds niet geleverd was, nam Boss diverse malen contact op met de klantenservice. Iedere keer kreeg hij hetzelfde antwoord: u had eerder moeten reageren, onze termijn is verstreken. Ons is inmiddels duidelijk dat Boss inderdaad niet tijdig heeft gereageerd, zijn onervarenheid in dit soort zaken speelde hem parten. na een tweetal telefoontjes door mij naar Van Dijk, bleek het onbegonnen werk. Blijft het feit dat het boek nooit is geleverd. Eerlijkheidshalve moet ik u bekennen dat als het hier een boek van 20 of 30 euro had betroffen, ik een nieuw boek had aangeschaft, maar redelijk is het niet. De betreffende map kost circa 170 euro en mijn zoon heeft hem echt nodig. Uit de administratie, indien op orde, moet blijken dat dit boek nooit is verzonden, het is echt een opvallend grote map.

Gewenste Oplossing:

Ik zou zeer tevreden zijn als Van Dijk de desbetreffende map alsnog zou toezenden. Wij zijn ons bewust van het feit dat mijn zoon eerder had moeten reageren, maar het boek is nooit ontvangen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar VanDijk over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door VanDijk in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat VanDijk een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

VanDijk

Heeft op 31 oktober 2013 om 11:33 geantwoord

Geboden Oplossing:

Na intern overleg besloten dat het niet geleverde artikel bij hoge uitzondering alsnog wordt opgestuurd. Klant ontvangt het artikel zo spoedig mogelijk. Excuses aangeboden voor ongemak.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM