Klacht: Klacht

vassie96 op 20 november 2013 over VanDijk in de categorie Boekhandel

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
VanDijk has resolved this complaint
Klacht opgelost op 21 november 2013
Reactie van het bedrijf:

Excuses aangeboden voor foutieve levering eerder dit schooljaar. Aangeboden het openstaande bedrag zonder aanmaankosten in december 2013 te betalen.

Bedrijf VanDijk
Categorie Boekhandel
Status Opgelost
Datum 20 november 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Logisch dat u wel beschaafde taal wil dat gebruikt maar de mensen aan de helpdesk kunnen ook wat bij gaan leren wat betreft respect naar je klanten toe. Verder vind ik het oplichterij want geld aftroggen daarin is Van dijk heel goed in. Geen regeling of uitstel van betaling willen toe staan wei aanmanningskosten gelijk opstroeven de levering van de boeken niet optijd maar wel de klant bedonderen.

Gewenste Oplossing:

beter luisteren naar de klant in deze tijd van Crisis en hem de mogelijkheid bieden om op een redelijke manier te betalen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar VanDijk over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door VanDijk in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat VanDijk een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

VanDijk

Heeft op 21 november 2013 om 11:42 geantwoord

Geboden Oplossing:

Excuses aangeboden voor foutieve levering eerder dit schooljaar. Aangeboden het openstaande bedrag zonder aanmaankosten in december 2013 te betalen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM