Mijn Klacht:
Na examenjaar alle boeken ingeleverd op school. Na enige tijd zegt van Dijk dat de boeken niet zijn ingeleverd en of de rekening van 650,- even betaald kan worden. Na contact uitstel gehad, ivm aangeven dat er meerdere schoolgenoten met dit probleem schenen te zitten. Later las ik op internet dat half Nederland met dit probleem heeft gezeten.
Nu is de termijn verstreken en krijg ik weer een betaalverzoek. Na telefonisch contact met een student lijkt dat er verder nagenoeg niks aan te doen is, dus mensen: wees verstandig en haal geen boeken bij van Dijk!!
Gewenste Oplossing:
Gehoord worden en erkennen dat is deze van Dijk toch echt steken heeft laten vallen met innemen van niet alleen onze boeken, maar die van half Nederland.


