Mijn Klacht:
Ik heb een abonnement bij Il Fiore healthcenter, dit koste mij vorig jaar rond de 300 euro per jaar.
Dit jaar zijn de prijzen zonder dit te melden met 200 euro omhoog gegaan.
nu zijn we al weer een aantal weken verder en ik heb meerdere pogingen gedaan om mijn abonnement bij dit bedrijf op te zeggen. echter heb ik nooit een reactie ontvangen.
verder lijkt er niemand te zijn waarbij ik dit probleem kan melden, in zowel de app als de webpagina lijkt het vrijwel onmogelijk om mijn abonnement op te zeggen.
wel blijven ze wekelijks het bedrag van 500 euro afschrijven. ik ben al meerdere keren op de locatie in Maastricht langs gegaan om te vragen hoe ik van mijn abonnement af kom
Gewenste Oplossing:
Ik zou zeer tevreden zijn als ik mijn abonnement kan opzeggen en er geen bedrag van 550 euro van mijn rekening afgeschreven gaat worden, het zou gaan om een betaling van het komende jaar (Augustus tot Augustus) indien dit voor het komende jaar is wil ik dit bedrag niet betalen.
als er nog verder schulden open staan wil ik dit graag inzichtelijk hebben zodat ik weet waar het bedrag vandaan komt.

