Mijn Klacht:
Na maanden van doormodderen met mijn lekkage wilde ik het goed aanpakken door de lekdetectiecentrale in te schakelen die veel beloofd: alle mogelijke apparatuur, een uitgebreidt rapport voor de verzekering en 100% detectie van de lekkage.
Wat ze zeggen is niet wat ze doen. De eerste monteur bleef slechts een half uur en deed niks. De volgende monteur kon geen rookproef bij het dak doen maar ik moest wel het volledige bedrag betalen. Er werd wat kleurstof bij de regenpijp gestrooid en dat was het. de rekening: €855. En nog niks gerepareerd.
Gewenste Oplossing:
De Lekdetectiecentrale belooft heldere prijzen en zegt dat klanten hun beoordelen met een 8.8. Dat moet van hun website af. Ik wil alleen 295 euro betalen en verder extra kosten.

