Klacht: Zeer slechte communicatie

Angely80 op 16 november 2021 over Van Es deurwaarders in de categorie Incassobureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Van Es deurwaarders has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Categorie Incassobureaus
Status Open
Datum 16 november 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb een betalingsregeling getroffen. Ik kreeg maandelijks een betaalverzoek voor de termijnen. De regeling zou ongeveer 18 maanden duren. Na 6 maanden kreeg ik geen betaalverzoek meer. Door persoonlijke omstandigheden was ik een tijdje mentaal niet goed en had ik iemand die mijn zaken beheerde. Ik kreeg geen enkele herinnering en de maandelijkse betaalverzoeken werden ook niet meer verstuurd. Na 4 maanden die niet betaald is kreeg ik ineens een exploot loonbeslag. Geen kans om te reageren. Als ik inlog kan je alsnog regeling aanvragen. Heb ik gedaan en ook uitleg gegeven van mijn situatie. Nee mevrouw, loonbeslag wordt niet opgeheven. Explootkosten zijn 153 euro, exploot is niet eens leesbaar doordat inkt van de printer waarschijnlijk bijna op was. Klacht ingediend. Nogmaals uitgelegd. Ik krijg geen reactie op deel van opgelegde kosten en ze bieden dan een regeling aan als ik me stipt aanhoud. Ik moest aangeven of dit wenselijk is. Als ik hierop reageer dat ik dit wil zeggen ze, mw loonbeslag wordt niet opgeheven. Regeling is naast het loonbeslag.

Gewenste Oplossing:

Ik ben ervan bewust dat ik mijn afspraak niet na ben gekomen. Maar dit is ook onmacht geweest. Als ik tenminste een herinnering of de betaalverzoeken heb ontvangen was dit niet zover gekomen. Ik wil dat de opgelegde kosten voor loonbeslag kwijtgescholden worden. Ik wil ook dat loonbeslag wordt opgeheven. Dat weigeren ze.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Van Es deurwaarders over deze klacht.

Alle klachten die gemeld zijn door Angely80
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM