Klacht: versleten spullen niet service gericht

Amy ojers op 04 januari 2021 over Van der Valk in de categorie Reizen Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Van der Valk has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Categorie Reizen Algemeen
Status Nieuwe klacht
Datum 4 januari 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Beste,

Wij zijn vaste klant bij jullie en boeken regelmatig dure suites om er even tussenuit te gaan. Wij zijn merendeels tevreden over jullie service en jullie bedrijf en verblijven graag bij jullie.

Maar bij de laatste twee verblijven was er toch het e.e.a. niet in orde en werd het gewoon weggewuifd aan de balie bij het melden hiervan.

In de wellness suite in Vianen, was het bed doorgelegen en de matrassen liepen schuin naar binnen waardoor wij niet goed hebben geslapen en met rugproblemen wakker zijn geworden. Deze matrassen waren dringend aan vervanging toe en als je betaald voor een luxe kamer waarbij je een nacht gaat doorbrengen hoort dit geen issue te zijn. en hoor je bij een wellness suite niet met rugproblemen naar huis te gaan…
Hier werd aan de balie niet op gereageerd.

Wij zijn 20 december 2020 gaan slapen in het van der Valk schiphol hotel in de luxe jungle suite.
Deze suite hadden wij gerekend (daarvoor hadden we deze kamer gekozen) om ook te kunnen relaxen in de hangmat. Deze was zo uitgewoond en versleten dat deze echt niet meer gebruikt kon worden. Wij maakten gebruik van de jacuzzi en toen wij van programma wilde wisselen sloeg de stroom uit in onze kamer. Hiervoor moesten wij in het donker uit het bad klimmen zagen echt niks en moesten naar de receptie toe lopen om dit op te lossen.
Niet heel releaxed..

Daarnaast is de luxe jungle kamer aan vervanging toe en kan je deze niet voor die prijs hoe wij het hebben aangetroffen aanbieden.

Hoor graag van jullie.

Groetjes,

Amy Ojers
06-24365538

Gewenste Oplossing:

Compensatie bij ons volgende verblijf

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Van der Valk

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Van der Valk nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Amy ojers
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM