Klacht: Van der Valk onwaardig hotel De witte Bergen

Matthieuking op 25 april 2016 over Van der Valk in de categorie Reizen Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Van der Valk has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Categorie Reizen Algemeen
Status Nieuwe klacht
Datum 25 april 2016

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Afgelopen zaterdag 23-04-2016 1 overnachting gehad bij Hotel De Witte Bergen,

Ik moet zeggen dat ik meer verwacht van een Van Der Valk Hotel, ben al bij verschillende hotels van jullie geweest.

De kamer, vooral spiegel en wc waren niet schoon
Extra een kamer geboekt met terras in buitentuin, hier stonden houten stoelen die erg verweerd en dus groen waren( de rest van de kamers hadden rotan stoelen) aangezien wij er wel op gezeten hebben waren onze broeken ook groen,

Live en cooking gereserveerd, de bakken waar het eten in lag waren niet warm, eten was lauw, ook de vraag of er ook een Hugo te bestellen was werd op gereageerd dat deze jongeman dacht dat dit er niet was, werd niet nagevraagd, op de grond lag een mes waar ik bijna over struikelde.

Het ontbijt heb ik mij over verbaast in elk opzicht,
Geen zoetigheden, dus geen suikerbrood ,krentebrood, muffins, donuts, cake, crackers , alleen abrikozenjam verder geen andere jam te vinden, en ook hier alles wat in de bakken lag was lauw!! Ei was zelfs erg hard gekookt en blauw van binnen.
Daarbij lagen er op de grond tussen de tafels boter cupjes, hier liep de bediening meerdere malen langs, en liet het gewoon liggen.
Kortom moet ik zeggen dat aangezien ik van der valk hoog aanschrijf en vaker ben geweest dat ik Hotel De witte Bergen een van der valk onwaardig hotel vind.
Erg jammer want bij de Witte bergen kom ik niet weer.

Met Vriendelijke groet,
B. Wigger
te Hengelo

Gewenste Oplossing:

Dit Vind ik moeilijk want het verblijf is geweest en kan niet terug gedraaid worden.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Van der Valk

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Van der Valk over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Van der Valk nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM